facebook
Czynne codziennie: 12.00 - 22.00 ul. Sucharskiego 6 lok. 9, Płock Rezerwacje: tel. 572 285 902

Nasze masaże

Klasyczny masaż tajski

Stanowi połączenie technik akupresury oraz jogi pasywnej (zwaną również jogą dla leniwych). Masaż ten powoduje rozładowane napięcia mięśni, stawów i ścięgien, pobudza układ krwionośny i limfatyczny, co przywraca równowagę w organizmie, relaksuje, jednocześnie dając zastrzyk energii.

Cennik: 1h – 120 zł   |   1,5h – 150 zł   |   2h -  190 zł

 

Masaż olejkami aromatycznymi

Sami przywieźliśmy nasze olejki. Masaż olejkowy wykonywany jest za pomocą olejków aromatycznych – ekstraktów z lawendy, palisandra, pranjipani, drzewa sandałowego, różanego, drzewa herbacianego. Stanowi połączenie ajuwerdyjskiej filozofii masażu wraz z technikami akupresury. Usprawni Twój układ odpornościowy i nerwowy oraz przyspieszy wydalanie nadmiaru wody z organizmu poprzez stymulowanie porów skórnych. To przyjemność dla zmysłów!

Cennik: 1h – 130 zł   |   1,5h – 150 zł   |   2h -  180 zł

 

Masaż gorącymi olejkami aromatycznymi

Jest szczególnie polecany osobom żyjącym w ciągłym stresie. Wykonywany spokojnymi i rytmicznymi ruchami niweluje stres, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – likwiduje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością oraz z ogólnym wycieńczeniem organizmu. Masaż olejkowy wykonywany jest za pomocą podgrzanych olejków aromatycznych.

Cennik: 1h – 135 zł   |   1,5h – 155 zł   |   2h – 185 zł 

 

Refleksoterapia

Czyli masaż stóp obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie "ciężkich nóg". Wpływa również na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy.

Cennik: 0,5 h – 60 zł   |   1h – 100 zł 

 

Masaż ramion, pleców i głowy

Stanowi połączenie różnych technik masażu. Ma na celu wyeliminowanie zarówno pourazowych jak i chronicznych bólów różnych części kręgosłupa. Wykonywany jest przy użyciu rozgrzewających maści zawierających mentol i kamforę. Oprócz działania na kręgosłup niweluje również ból, napięcia i ucisk odczuwany w okolicach karku i ramion. Łagodzi także bóle głowy i pobudza krążenie krwi na skórze głowy wzmacniając cebulki włosów.

Cennik: 0,5 h – 60 zł   |   1h – 100 zł 

 

Masaż sportowy

Podobny jest w swoich technikach do klasycznego masażu tajskiego. Wykonujemy go jednak zdecydowanie silniej i intensywniej. Jego celem jest zarówno przygotowanie Twojego ciała na duży wysiłek fizyczny jak i usunięcie zmęczenia już po ciężkiej pracy Twoich mięśni. Regularnie stosowany masaż sportowy usunie bóle i napięcia mięśniowe oraz usunie powstałe kontuzje.

Cennik: 1,5h - 160zł

 

Masaż ujędrniający

Ma celu stymulację osłabionych mięśni oraz poprawę elastyczności skóry i tkanki łącznej. Skutecznie poprawia krążenie oraz liftinguje opadające pośladki. W połączeniu z olejkami efektywnie ujędrniani Twoje ciało.

Cennik: 1h – 150 zł


Czynne codziennie: 12.00 - 22.00 ul. Sucharskiego 6 lok. 9, Płock Rezerwacje: tel. 572 285 902